Canlı Sohbet dediğimizde belki de telefon ile edilen eski 900 lü hatlardan sonra ilk akla gelen site omegle sitesidir. Bu site şuan ome tv sitesi diye adlandırılıp aransa da aslen omegle sohbet sitesidir. Ciddi canlı sohbet edilen bu siteye canlı sohbet sitesi demek ve ilk akla gelen olması çok normal. Canlı kişiler ile drek canlı sohbet edilen bir sohbet mekanı. Ama var olan ome tv sitesi siteleri insanlara pekte sohbet imkanı sunmamakta,dostluk,arkadaşlık,sohbet etmekten ise kişilerin göz zevkine,şehvetine yönelik sitelerdir. Canlı sohbet diye bilinen bu ome tv sitelerini bu kategorinin dışına taşıya bilmek gerekli. İşte o nedenledir ki Biz bu ome tv sitemiz içerisinde yine direk sohbet,yine canlı sohbet,hatta bire bir ome sohbet olsun istiyoruz amma birde seviye olsun değer olsun istiyoruz. Biz bu sitemizin canlı sohbet denildiğinde ilk akla gelen ome tv lerden afrklı bir site olsun istiyoruz.
Farklı bir ome tv sitesi yine canlı sohbet,yine görüntülü sohbet,yine ome tv amma sohbet edilen bir ome tv sitesi…

Ome tv sitelerine,chat roulette sitelerine,gabile,omegle sitelerine giren kişiler anlık 3-5 dakikalığına giriyor ve sohbet etmekten ziyade arzularını tatmin etme amacı ile giriyor. Ama oysa ki bir kesim hatta büyük bir kesim insanlar bu duyguları birileri ile sohbet edip,tanıdıktan sonra yaşamak paylaşmak istiyor. İşte şuan mevcut olan ome tv siteleri bu anlayıştan çok uzak siteler. Biz bu nedenle ome tv sitemizi farklı bir site yapalım istiyoruz.
Nasıl farklı olacak?

İlk önce sitemiz içerisinde yeterli ve sürekli online ola bilen adminler yer alacak.
Bu adminler uygunsuz davranan,genelde kılık kıyafetsiz cam açan kişilere müdahale edecek,kişilerin özeline karışılmayacak. Kişiler bire bir de özelde her istediğini yaşasın,yapsın,konuşsun ama genele yansımasın mantığı ile ome tv sitemiz farklı ve seviyeli bir ome tv sitesi olacak.
Hakaret,aşağalama,hor görme,küçümseme gibi kişi haklarına saldırılara ve kişileri r5ahatsız edecek davranışlara asla izin verilmeyecek bir ome tv yapacağız. Bir nevi sesli chat siteleri gibi olacak ama kamera açmak mecburi olacak. Sitede asla ama asla activex veya her hangi bir eklenti yükleme gerekmeyecek.
Her anlamı ile ome tv gibi olacak, canlı sohbet olacak,görüntülü sohbet olacak,hiç bir eklenti yüklemeden girilen direkt sohbet olacak ama ome tv sitelerinin kuralları olan bir sistem olacak bizim ome tv sitesi.

Bu ome başka ome

Bu ome ….. https://ome.tv.tr/ Türk Ome “tr” ome sitesi

Etiketler: Okunma 29 Eyl 2018

Yorumlar

Yorumlar(2)

Sen de Yorumla!