Chat rulet ve chat roulette benzerliği nedir?

Chat roulette bilinen bir kameralı sohbet sitesidir. Bu sesli sohbet ve görüntülü sohbet sitesi omegle ve ome tv siteleri gibi, çok sayıda kullanıcıya sahiptir. Dünyanın her yerinden her dilde ve her dinde insanın bir araya toplanıp tanıştığı sohbet mekanıdır. Sizlerde bu sohbet sitesine tamamen ücretsiz,üyelik istemeden,her hangi bir eklenti yüklemeden katılıp sohbet edebilirsiniz.Dünyanın her yerinden arkadaşlıklar edinip,hatta yabancı dilinizi bile sohbet aracılığı ile geliştire bilirsiniz. Cahat roulette yazılışı ve Türkçe olarak okunuşu farklı bir cümledir. Chat rulet diye okunan bu cümle okunduğu gibi googlede aranır hale geldi. Çok sayıda chat rulet diye arama yapılınca chat rulet kendi başına chat roulette den ayrılıp bir site,bir arama haline geldi. Bizde bu nedenle chat rulet diye bir makale yazmak zorunda kaldık. Bu kadar fazla aranan bir kelimede sitemizin olmaması büyük bir eksiklik olurdu.

chat rulet ve chat roulette benzerliği

Chatrulet diye telaffuz edilen, ve yeni yeni ortaya çıkan bu site ismi “chat roulette” isminin okunuşu dur. Türkçe olarak chat rulet diye okunur. İngilizce bilgisi az olan kişiler chat roulette sitesine gire bilmek için googlede bu siteyi yazılışı ile değil okunuşu olan chat rulet diye aramıştır. Bu arama öyle çok yanlış aranmış ki artık chat rulet bir ome tv gibi oldu. Bu ome tv sitesi ile aynı panelleri kullanan,ama ismen farklı olan chat roulette sitesi de ome tv gibi bir başka sitenin ismidir aslında. Ome tv omeglenin, chat rulet de chatroulette’nin yan sanayisi diye biliriz. Bizde bu denli çok aranan bir kelimede bir makale yazarak,buradan sitemize kullanıcı çekme amacı taşıyoruz. Amacımız chat rulet diye asıl siteyi yanlış arayan binlerce kişinin tıkladığı site ola bilmek. Sitemiz ile daha farklı çok sayıda googlede aramalarda çok tıklanan kelimelere de değineceğiz. Şuan ome tv,omegle,omegla,chat rulet gibi kelimeler sitemizin içeriği ile de alakalı, alakasız sitelere de değineceğiz. Örneğin; Sitemizin içeriği genelde sohbet tarzı bir içerik. Tubidy kelimesi googlede fazla aranan bir ome tv bir chat rulet kadar aranan kelime. İşte bu sitede tubidy gibi kelimelere de yer vereceğiz. Yine burada amacımız tubidy kelimesinden de ziyaretci çeke bilmek.

Chatrulet ve chat roulette benzerliği yukarıda da izah ettiğimiz gibi. Caht roulette kelimesinin okunduğu gibi googlede aranmasıdır. Benzerlikte buradan kaynaklanan bir benzerliktir. Sizde chat rulet diye aradığınız siteye ulaşa bilmek için,bizim sitemizi kullana bilirsiniz. Ome tv siteside burası, omegle sitesi de. Chatroulette sitesi de burası chat rulette. Sizde Aradığınız sohbeti bu sitede bulacaksınız.

Etiketler: Okunma 09 Eki 2018

Benzer Yazılar

omegla

Canlı sohbet sitesi

17 Eki 2018
omegla

Ome Tv

08 Eki 2018

Yorumlar


Sen de Yorumla!