Ome Tv Sitesi olarak Sizlere hizmet vermek için tasarladığımız bu sitemiz ile sizlere hizmet vereceğiz.Bu sitemiz ile “tr” uzantılı ikinci ome tv sitemiz olmuş oluyor. Ne yazık ki daha başka sitelerimizin de olmasına rağmen,birinci sayfaya bir sitemizi getiremedik. Ome Tv sitatüsünde daha önce yer edinmiş düşmüş bir “tv” uzantılı domaini de alarak ome tv kelimesinde yolumuza devam etmeye özen gösteriyoruz ediyoruz…

    ome tv sitemiz aslında bir omegle sitesidir. Bizim ome sitemiz değil bütün ome tv siteleri aynı zamanda bir ome tv sitesidir. Bunu burada sizlere uzun uzadıya anlatmaya gerek yok.Bunu daha önceki makalelerimiz de, diğer sitelerimiz de ome tv ve omegle arasında neler var nedir diye uzun uzadıya izah ettiydik. İşte yine ome tv isimli bir site ile sizlerleyiz. Bu sitemizde de diğer sitelerimiz de olduğu gibi amacımız sadece ama sadece google geliri elde etmek.User sohbet etmek gibi bir amacımız yok. Hatta amacımız sohbet sitesi olmak bile değil. Amacımız tamamen ama tamamen reklamlara dayalı bir site olmak.

    Ome Tv sitesi dünyanın her yerinden kişilerin toplanıp canlı canlı,kameralı ve sesli bir şekilde,istediği rahat ve serbestlikte direkt sohbet edebildikleri bir mekandır. Türkiye’den ome tv sistemlerine giren bir ome tv kullanıcısı. Avrupa’nın,Asya’nın dünyanın her hangi bir yerinde yaşayan bir kişi ile iletişime geçe bilir.O kişiyi göre bilir,Sesli bir şekilde sohbet edebilir sosyalleşe bilirsiniz. Ome Tv sitelerinde bir başka farklılık ise her hangi bir sesli sohbet sitesi gibi,adminler ile kontrole dilen mekanlar değil. Daha rahat sohbet edile bilecek bir mekan ome tv mekanları. Yani nerede ise büyük yaş sohbet tarzı diyemez isek de o tür sohbet edilen mekanlardır. Bu mekanların ome tv sitelerinin diğer sohbet sitelerinden bir başka farkı ise ome tv sitelerinde activex,flash,java gibi uygulamaları yüklemek istemeden sohbet edebilme imkanı sunar. Ome tv hiç bir uygulama istemeden girilebilen sohbet siteleridir. Bu nedenledir ki bu sitelere direkt sohbet siteleri de denilmektedir. Sesli sohbet,canlı sohbet,kameralı sohbet,görüntülü sohbet diye adlandırılan ve Activex denetimi gerektiren siteler bu yüzden user kaybetmektedir. Çoğu sohbet kullanıcısı sohbete gizli saklı girmektedirler. Bu Nedenledir ki canlı sohbet siteleri yerine ome tv denilen eklenti gerektirmeden girilen bu siteler tercih ediliyor.

    Ome tv sitelerinin milyonlarca kullanıcısının olmasının nedenlerinden biriside budur. Kolay girile bilen ve gizli saklı bir iki sohbet edecek kişilerin bilgisayarlarında her hangi bir eklenti yüklememeleri tercih sebebi ola biliyor
    Ayrıca her eklentiyi herkes yükleyemez.Kimileri tedirgin oluyor virus falan vardır diye,kimileri ise eşim görür gibi nedenler ile yüklemiyor. Kimiside o eklentinin nasıl yüklene bileceğini bilmiyor.İşte bunlardan sebep ile ome tv sitelerinin tercih edilmesi daha kolay oluyor.

Etiketler: Okunma 29 Eyl 2018

Yorumlar


Sen de Yorumla!