Ome tv kelimesi için bugün sitemiz https://ome.tv.tr için biraz yenilemeler,çalışmalar yaptık. Google’de bu çalışmaları yapar iken ome tv siteleri ile ilgilenen site sahipleriniz sitelerini Ome tv kelimesinde de sitelerini kastıklarını gördüm. Bizde dedik ki sitemizi bu aramalar içinde biraz yoralım. Bu makalemizi bu arama üzerinde yoğunlaşarak yazacağız. Hem sitemizi güncellememiz gerekli,onu yapmış olacağız hemde chat rulet kelimesi ile alakalı da biraz konu açmış olacağız. Malumunuzdur ki ome tv siteleri sesli sohbet,görüntülü arkadaşlık sitesi olarak sohbet siteleri arasında yer almıştır. Hatta sesli sohbet veya kameralı sohbet denildiğinde ilk akla gelen site olarak sayılan bir platform olmayı başardı. Ome tv bu gün milyonlarca insana hitap edebilen bir büyük görüntülü sohbet sitesidir.

Chat rulet; Aslen chat roulette diye bilinen bu site kişilerin telaffuz sorunu nedeni ile yazılışı ile okunuşu farklı olması sebebi ile internet üzerinde okunduğu gibi arama yapıyorlar. İşte sıklıkla yapılan bu hata chat rulet diye büyük bir arama ortaya çıkmasına sebep oldu. İngilizce olan chat roulette olarak yazılan ve ” chat rulet” diye okunan bu site,Türk milleti tarafından chat rulet olarak telaffuz edilme sonucu bu şekle geldi.
Chat rulet de ome tv gibi başka bir arama haline geldi. Nasıl ki omegle kelimesi ome tv gibi bir duruma geldi, chat roulette olan sitede chat rulet şekline kadar geldi. Chat rulet sitesi olarak siteler alınmış örneğin chatrulet.com chatrulet.net ve bir çok uzantı alınmış ve site açmışlar. Bir yanlış arama, bir eksik bilgi bile googlede farklı konular aramalar ortaya çıkarta biliyor. İşte bunlardan birisi chat roulette olan sitenin googlede çok sayıda insanın bu kelimeyi okunduğu gibi araması ile oluşan chat rulet. Diğer taraftan aslen omegle tv olan ama ome diye kısaltılarak aranan ome tv. Şuan googlede en fazla aranan kelimeler haline geldiler. Hatta sohbet siteleri arasında chat rulet, chat rouletteden daha fazla talep görür oldu.

Chat roulette; Sitenin aslı chatroulette sitesidir. Chat rulet diye okunur. Okunuşu ile aramalar yapıldığı içinde chat rulet diye siteler ortaya çıkmıştır. Ama bu chat rulet diye bahsedilen sitelerde ome tv gibi chat roulette gibi sitelerdir.

Omegle; Sitenin asıl ismidir omegle. Ama bahsettiğimiz gibi kısaltılıp googlede ome ve ome tv diye aramalar yapılınca bu omegle sitesi de artık ome tv diye başka bir arama ve site oldu.

İster chat roulette deyin ister iseniz chat rulet. İster iseniz omegle deyin ister iseniz ome tv. Bu site ome.tv.tr chat rulet de,ome tv de,chat roulette de,chat random da hepsi ama hepsi bu adresten bir arada.
Siz de chat rulet için ve omegle için kısaca sohbet için doğru adrestesiniz. Dünyanın her yerinden katılımcılar ile sohbet edebilme imkanı bu adreste. Sizde sosyalleşmek ve çok sayıda arkadaş edine bilmek için sohbete giriş yapın.

Etiketler: Okunma 08 Eki 2018

Benzer Yazılar

omegla

Canlı sohbet sitesi

17 Eki 2018
omegla

Chat rulet

09 Eki 2018

Yorumlar


Sen de Yorumla!