Omegla Görüntülü Chatroulette siteleri

İnternet ile hayatımıza giren yenilikleri saymak ile bitiremeyiz. Alış verişimiz İnternet,yeme içmemiz İnternet. Hatta sohbetimizi İnternet ten eder olduk. Ölen için başsağlığı İnternet aracılığı ile yapıldığı gibi,Doğan bebekler için “gözünüz aydın” mesajları bile İnternet üzerinden yapılır oldu. Evlilik siteleri, arkadaşlık siteleri kuruldu bu sitelerden tanışıp evlenme hayalleri kuranların sayısı küçümsenecek gibi değil. Arkadaşlık siteleri aracılığı ile arkadaş olan kişiler ileriye dönük hayallere kapılıp evliliğe kadar arkadaşlıkları taşıdıkları olmuştur.
İnternet hayatımıza bu denli girmiş iken, İnternet üzerinden üzerinden “sevişmek” rahatlamak içinde siteleri kurmamak sanki ayıp olur diye düşünenler,çok sayıda bu tür siteler kurmuşlardır. İşte ome tv denilen ama aslı omegla olan sitelerde bu amaca hizmet eden siteler olarak hazırlandı.

Omegla sitesi ve amaçları Bu siteye arkadaşlık sitesi diyen çok sayıda kişi var. Ama omegla arkadaşlık sitesi olamaz. Hangi kişi eline cinsel organını alıp kendisine arkadaş arar? Bu sohbet sitesi bu tür görsellikler ile dolu bir site. Aşikar belli ki omegla sitesi bir “sevişme” amaçlı kurulmuş sitedir. (sanal sevişme) İnternet aracılığı ile olacak olan bu uygulamaya bu denile bilir. Arkadaşlık sitesi diye bileceğimiz siteler sesli sohbet siteleri ola bilir.
Türk örf adetlerine hitap etmeyen bir site olsa da,dünya genelinde Türkiye’dende girenlerin sayısı küçümsenmeyecek kadar çoktur. Dünyanın her yerinden kullanıcılara hitap eden site, 18 yaş üstü kişilere hitap eden bir chat eğlence sitesidir.

Ome tv sitesi;
Bu site ise omegla dediğimiz sitenin isim kısmının kısaltılarak aldığı bir isim. Bu ome tv sitesi diye adlandırılan site de aynı kategoride olan sitelerden dir. Arkadaşlık sitesi diyemezsiniz. Bunun nedenlerini omegla başlığı altında izah etmiş idik. Yine Türk ome tv değil ise bizim yapımıza uyan bir sohbet şekli değildir. Dünyanın her yerinden,her cins ve cinsiyette insanın toplandığı bir sohbet,chat sitesidir.

Ome tv sitesi ve amaçları;
Bu kategoride yer alan siteler canlı sohbet sitesidir. Arkadaşlık sitesi denilemez.
Arkadaşlık sitesi diye düşünülen sitelerde amaç arkadaşlıkları geliştirmek,arkadaşlıklar kurmak. Ome tv sitesinde ise amaç karşı cins ile birlikte olma üzerine kurulu. O nedenledir ki sistem farklı.

Türk toplumunun yapısına uymayan bu sistemde biz neden varız?

Böyle bir soruyu sormak en doğal hakkınızdır.

Bizim sitemizin ismi “ome” uzantısı ise “tv” uzantısı. Sonunda yer alan ibare “tr” ise Türkiye’ yi temsil eder. Bizim ome tv sitemize Türk ome tv sitesi denile bilir.
Biz Türk örf adetlerine uygun bir omegla ve ome tv sitesi oluşturmak derdindeyiz. Yine sitemize dünyanın yer yerinden insanlar gire bilecek, bizim şartlarımzıa,örf adetlerimize uygun davranışlar içerisinde sohbetini edecekler. Bu tür yapacağımız sohbet sitesine… Arkadaşlık sitesi diye bileceğiz.

Etiketler:,, Okunma 11 Kas 2018

Benzer Yazılar

Yorumlar


Sen de Yorumla!