“Attan indim eşeğe bindim” derler ya 100 odalı sesli kal sesli sohbet sitesinden birilerini davet edip. 2 oda bir salon gece konduya davet eden MC BERKAY nikli şahışa sorarız. Senin kafan mı güzel? Sen attan inmelerini ve eşeğe binmelerini istediğin kişiler. Senin veya sizlerin sesli ada sitesine davet ettiğiniz kişilerin Attan inipte eşeğe binmeleri için bir gerekçe göstermeniz gerekli. Sana sesli kal sitesinde görev verildi sizler o görevi kişilere reklam atarak site dediğiniz gece konduya davet ederek kullandınız. Biz buna halk dilinde “İyi niyeti su istimal” diyoruz. Bu mantık ve bu felsefede olan çok sayıda daha büyük sesli sohbet sitelerine dahi sesli kal sitesinden ayrılıp gidenler.. “kıçlarına baka baka” geriye gelmiştir. Ama bizler sesli kal sitesi olarak gidişlerini dikkate almadığımız gibi gelişlerini de dikkate almayız görev isterseler yazarız.

Web sitesi işleri ile uğraşan bizler. Sitelere makale yaza bilmek için konu aramakta zorluk çekeriz. Ama böyle Sesli ada gibi kendisini site sayan gece kondular sayesinde makale yazacak konular elde ederiz. Bu konuda sesli ada ve MC Berkay nikli şahısa teşekkür ederiz. Bizler butür makaleler yazarak sitelerimize gelen tıklamalar sayesinde google tarafından adsens reklamları aracılığı ile para kazanmaya çalışan bir ekibiz. İşte sesli ada kelimesinde de bir makale yazmış oluyoruz. Ama buradan şunuda diyelim. Bir sürü sesli sohbet sitesi var. Her sesli sohbet sitesi çin makale yazmayız. Sesli ada sohbet sitesi sesli kal sitesi içerisinde bir kaç kişiye verilen görevleri kullanarak,bu görevler ile kişilerin özellerine girip, “sesli ada sitesine gelir misin NESRİN de burada diyerek davet etmeleri” bir yanlıştır. Yanlışa karşılık misillemede normaldir. İşte o tür davranışlar içerisinde olan sitelerle bizde bu şekilde bahsederek sitelerimize makale kazandırırız. Bak mesela sen bu sesli ada makalemizi okumak için sitemize geldin sizin gece kondu bize bir tıklama kazandırdı. İşte tam olarak amacımızda bu idi.

Sesli ada sesli ada sitesi 3 odadan oluşan bir sesli sohbet sitesi. Bu tür siteler kişilerin girip kameralı sohbet edebildikleri mekanlardır. Sesli sohbet bir furya idi ve darılıp kızan ben bir site açarım dolar taşar düşüncesi ile siteler açarak 2-3 oda satın alıp sonra ayrıldıkları sitelere geri dönüp rezil olurlar. İşte sesli ada sitesi de akıbeti öyle olacak olan sitelerden birisi. Çünkü niyet yanlış,MC Berkay nikli kişinin Nesrin nikli kişinin ismini de kullanarak kendisine güvenilen sitede olan kişilerin özellerine girerek kişileri bir başka siteye davet etmesi. Kötü niyettir. Kötü niyetli olanlarında başarı elde edememesi kaçınılmazdır.

Sesli ada sitesinin sahibimidir mc berkay bilemeyiz ama umursadığımız da yok umursadığımız yapılan olayın yanlış olması. Ome tv sitemiz siz sesli ada siteleri sayesinde büyümeye devam ediyor. Googlede birinci sayfaya doğru ılerlıyoruz. Siz sesli ada sitesinde olan arkadaşlarımızı da ome tv sitemize bekliyoruz.

Dünyanın her yerinden katılımcıları ile sayısı milyonu geçen sitemiz ome tv de sizleri de sohbet etmek,arkadaş edinmek için bekliyoruz. Hadi yakışıklı beyler güzel bayanlar sitede sizi bekliyor. Hadi güzel bayanlar yakışıklı delikanlılar sizleri sitede bekliyor.

Etiketler: Okunma 04 Eki 2018

Yorumlar


Sen de Yorumla!